Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny

ACTIFARM sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Actifarm sp. z o.o. - młoda, dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracowników na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z aptekami i z lekarzami na podległym terenie. Współpraca z aptekami obejmuje sprzedaż produktów firmy oraz promocję nowości rynkowych. Współpraca z lekarzami obejmuje przekazanie wiedzy na temat produktów firmy.

Najważniejsze obowiązki:

  • współpraca ze środowiskiem medycznym (apteki, gabinety lekarskie)
  • skuteczną realizację założonych celów oraz realizację indywidualnego planu sprzedaży w obsługiwanym regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje z klientami
  • budowanie nowych dobrych relacji
  • przekazywanie wiedzy na temat produktów
  • udział w konferencjach i szkoleniach medycznych i farmaceutycznych

Kwalifikacje, umiejętności:

  • oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży i promocji produktów z branży farmaceutycznej
  • zaangażowania i wytrwałości
  • nastawienia na sukces i cele biznesowe
  • łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • odpowiedzialności i samodzielności w planowaniu pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • wykształcenia wyższego lub średniego kierunkowego (technik farmaceutyczny)
  • odwagi, pewności siebie i wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole, w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę,
  • wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • narzędzia: samochód, laptop, telefon

Ogłoszenie archiwalne