Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Celther Polska Sp. z o.o.

    CELTHER POLSKA to nowatorska firma z branży biotechnologicznej  z oryginalnym portfolio wyrobów medycznych, produktów OTC i dermokosmetyków. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce i na rynkach zagranicznych aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Promocja oryginalnych produktów  w środowisku farmaceutycznym i medycznym na powierzonym terenie
    • Realizacja strategii rozwoju firmy
    • Budowanie i utrzymywanie efektywnych, trwałych relacji w środowisku farmaceutycznym i medycznym

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia i udokumentowanych sukcesów sprzedażowych w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutyczno - Medycznego – warunek konieczny
    • Doświadczenia w segmencie medycznym. Linia specjalistyczna (chirurgia, chirurgia naczyniowa) – mile widziane
    • Samodzielności i inicjatywy w działaniu oraz zorientowanie na wynik,
    • Efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów w środowisku medycznym, szczególnie z obszaru KOL’s
    • Zaangażowania, entuzjazmu i wytrwałości w osiąganiu wyznaczonych celów
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w pracy z oryginalnymi produktami
    • Konkurencyjny system wynagradzania adekwatny do poziomu kompetencji i doświadczenia oraz system premiowy oparty o rezultaty pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty Kandydatów.