Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą farmaceutyczną o międzynarodowych korzeniach, specjalizującą się w produkcji surowców farmaceutycznych do receptury oraz leków OTC. W związku z dynamicznym rozwojem postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność handlową oraz umacniać znajomość naszej marki na rynku. Tworzymy profesjonalny zespół specjalistów i wierzymy, że sukces w biznesie zależy od Ludzi - ich umiejętności, nastawienia, samodyscypliny i wiedzy. Już dzisiaj możesz pomyśleć o swojej dalszej karierze i rozpocząć współpracę z renomowaną Firmą w branży farmaceutycznej.

    Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż i promocja oferowanych produktów
    • nawiązywanie pozytywnych relacji
    • utrzymywanie relacji handlowych
    • dbanie o realizację założonych targetów
    • podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
    • pozyskiwanie nowych klientów

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub FMGC
    • umiejętności sprzedażowe poparte sukcesami w pracy
    • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
    • wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy kat.B
    • pozytywne nastawienie i entuzjazm
    • silna motywacja do osiągania sukcesów zawodowych i osobistych
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i przejrzyste zasady, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
    • samodzielne stanowisko pracy
    • miłą atmosferę i dobre warunki pracy
    • atrakcyjny pakiet socjalny, LUXMED, MULTISPORT
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w młodym i dynamicznym zespole

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania  zapraszamy do składania pisemnych aplikacji, zawierających list motywacyjny oraz C.V.  klikając przycisk Aplikuj

    Prosimy o wpisanie w temacie aplikacji, województwa z którego pochodzi aplikacja.

    Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
    ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą
    z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/.

    Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty