Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

  • śląskie
  • Specjalista
  • 31.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Celther Polska Sp. z o.o.

CELTHER POLSKA to nowatorska firma z branży biotechnologicznej  z oryginalnym portfolio wyrobów medycznych, produktów OTC i dermokosmetyków. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce i na rynkach zagranicznych aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Promocja oryginalnych produktów  w środowisku farmaceutycznym i medycznym na powierzonym terenie
  • Realizacja strategii rozwoju firmy
  • Budowanie i utrzymywanie efektywnych, trwałych relacji w środowisku farmaceutycznym i medycznym

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia i udokumentowanych sukcesów sprzedażowych w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutyczno - Medycznego – warunek konieczny
  • Doświadczenia w segmencie medycznym. Linia specjalistyczna (chirurgia, chirurgia naczyniowa) – mile widziane
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu oraz zorientowanie na wynik,
  • Efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów w środowisku medycznym, szczególnie z obszaru KOL’s
  • Zaangażowania, entuzjazmu i wytrwałości w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w pracy z oryginalnymi produktami
  • Konkurencyjny system wynagradzania adekwatny do poziomu kompetencji i doświadczenia oraz system premiowy oparty o rezultaty pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty Kandydatów.