Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Krotex Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. właściciel marek:

     trilac, ecomer, helsi

    w związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

    woj. śląskie Teren pracy: Bielsko-Biała, Żory, Wisła, Ustroń

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutyczno-Medycznego będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych w aptekach, poprzez aktywną promocję produktów firmy w środowisku farmaceutycznym i medycznym.

    Wymagania:

    • bardzo duża motywacja, zaangażowanie i orientacja na cel
    • wybitne umiejętności negocjacyjno-handlowe
    • min. roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego/Medycznego
    • znajomość rynku sieci aptecznych będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w pracy z lekarzami POZ, Pediatrami
    • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
    • dyspozycyjność
    • wyższe wykształcenie
    • czynne prawo jazdy kat. B z doświadczeniem
    • praktyczna znajomość obsługi komputera, znajomość MS Office

    Oferujemy:

    • ciekawą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus sprzedażowy
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon komórkowy)
    • pracę w młodym, kreatywnym zespole ze znanymi markami produktów
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kompetencyjnego

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania,
    prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą wyrażającą zgodę
    na przetwarzanie danych osobowych.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.