Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczno - Medyczny

Biocodex Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów biznesowych firmy w zakresie promocji oraz sprzedaży produktów

  • Prowadzenie szkoleń edukacyjnych w aptekach dla zespołów farmaceutów

  • Organizacja wykładów tematycznych dla farmaceutów prowadzonych przez środowisko lekarskie i farmaceutyczne

  • Aktywne prowadzenie działań merchandisingowych w aptekach

  • Współpraca z zespołem KAMów

  • Budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami i personelem medycznym

  • Realizacja działań zgodnie z polskim prawem i standardami przyjętymi w grupie Biocodex

  • Sporządzanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego/Przedstawiciela Farmaceutycznego

  • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych

  • Odwaga oraz pewność siebie

  • Elastyczność działania i ambitne podejście do zadań

  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność planowania, analizy i wyznaczania priorytetów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • otwartą i przyjazną atmosferę

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość zdobywanie wiedzy i rozwijania umiejętności

  • możliwość rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dodatkową opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • kartę Edenred lub dofinansowanie karty Multisport

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,

którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość

i pokorę.

Przewiń do profilu firmy