Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 31.07.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 30.08.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Celther Polska Sp. z o.o.

CELTHER POLSKA to nowatorska firma z branży biotechnologicznej  z oryginalnym portfolio wyrobów medycznych, produktów OTC i dermokosmetyków. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce i na rynkach zagranicznych aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Promocja oryginalnych produktów  w środowisku farmaceutycznym i medycznym na powierzonym terenie
  • Realizacja strategii rozwoju firmy
  • Budowanie i utrzymywanie efektywnych, trwałych relacji w środowisku farmaceutycznym i medycznym

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia i udokumentowanych sukcesów sprzedażowych w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutyczno - Medycznego – warunek konieczny
  • Doświadczenia w segmencie medycznym. Linia specjalistyczna (chirurgia, chirurgia naczyniowa) – mile widziane
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu oraz zorientowanie na wynik,
  • Efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów w środowisku medycznym, szczególnie z obszaru KOL’s
  • Zaangażowania, entuzjazmu i wytrwałości w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w pracy z oryginalnymi produktami
  • Konkurencyjny system wynagradzania adekwatny do poziomu kompetencji i doświadczenia oraz system premiowy oparty o rezultaty pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty Kandydatów.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się