Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne "Ziołolek" Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek" to 75 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w możliwości.

Przedsiębiorstwo powstało w 1945 r. i jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej.

P.F. „Ziołolek” produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce.

Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie leki dermatologiczne, sole musujące oraz wyroby kosmetyczne, dermokosmetyki i suplementy diety.
Teren pracy: część woj. wielkopolskiego i woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • promocja i aktywna sprzedaż produktów w aptekach i sklepach zielarskich
  • promocja produktów w środowisku medycznym
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług
  • comiesięczna realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie
  • uczestnictwo w konferencjach oraz organizowanie prezentacji
  • bieżące raportowanie

Wymagania:

  • wykształcenia min. średniego
  • silna motywacja i zorientowanie na osiągnięcie celów sprzedaży
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • energia i dynamizm w działaniu
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • wysoka samodyscyplina, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B oraz obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie stałe oraz adekwatny do osiąganych wyników system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy