Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczny Consumer Health

  • Konin, Kalisz, Ostrzeszów, Krotoszyn, Koło, Turek, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołącz do P&G – międzynarodowej firmy z branży FMCG, posiadającej takie marki jak Gillette, Old Spice, Always, Pampers, Ariel, Head & Shoulders i wiele innych!

    Obecnie rozwijamy nasz zespół pracujący w dziale Health, skupionym wokół promocji i sprzedaży leków bez recepty. Sam rynek farmaceutyczny w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, więc jest to idealna okazja dołączenia do naszego zespołu i zdobycia bądź rozwinięcia cennego doświadczenia.

    Z racji tego, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Szukamy kandydatów w 3 różnych regionach:

    Region 1: Konin, Kalisz, Syców, Ostrzeszów, Krotoszyn, Oleśnica, Milicz, Koło, Turek.

    Region 2: Kraków i część Małopolski.

    Region 3: część woj. Śląskiego (Gliwice, Knurów, Żory)

    Główne zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC, budowania wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – farmaceutami.

    Oczekujemy od Kandydatów:

    • wykształcenia wyższego
    • doświadczenia w sprzedaży w branży farmaceutycznej lub FMCG
    • zorientowania na rezultaty
    • wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
    • dyspozycyjności
    • własnej wysokiej motywacji do samorozwoju
    • biegłej obsługi pakietu MS Office
    • prawo jazdy

    Oferujemy:

    W P&G dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialności każdego pracownika. Cenimy osoby przedsiębiorcze, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu. Jeśli jesteś ciekawy świata, dołącz do nas!

    bottom