Przedstawiciel Farmaceutyczny Consumer Health

Procter & GambleO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do P&G – międzynarodowej firmy posiadającej takie marki jak Gillette, Always, Pampers, Ariel oraz Vicks, Nasivin, Femibion i wiele innych! Obecnie rozwijamy nasz zespół pracujący w dziale Health, skupionym wokół promocji i sprzedaży leków bez recepty.

Sam rynek farmaceutyczny w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, więc jest to idealna okazja dołączenia do naszego zespołu i zdobycia bądź rozwinięcia cennego doświadczenia.

Z racji tego, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko (umowa na zastępstwo):
Szukamy kandydatów z rejonu województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Główne zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC, budowania wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – farmaceutami.

Oczekujemy od Kandydatów:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w sprzedaży w branży farmaceutycznej
  • zorientowania na rezultaty
  • wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • dyspozycyjności
  • własnej wysokiej motywacji do samorozwoju
  • biegłej obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy

Oferujemy:

W P&G dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialności każdego pracownika. Cenimy osoby przedsiębiorcze, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu.

Jeśli jesteś ciekawy świata, dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy