Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny Consumer Health

P&G HEALTH POLAND SP ZOO

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC, budowania wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – farmaceutami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej

  • zorientowanie na rezultaty

  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne

  • dyspozycyjność

  • własna wysoka motywacja do samorozwoju

  • biegła obsługa pakietu MS Office

  • prawo jazdy

To oferujemy

W P&G dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialności każdego pracownika. Cenimy osoby przedsiębiorcze, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Program zakupu akcji pracowniczych

  • PPE: (Pracowniczy Plan Emerytalny)

  • Dofinansowanie do posiłków

Dołącz do P&G – międzynarodowej firmy posiadającej takie marki jak Gillette, Always, Pampers, Ariel oraz Vicks, Nasivin, Femibion i wiele innych!

Obecnie rozwijamy nasz zespół pracujący w dziale Health, skupionym wokół promocji i sprzedaży leków bez recepty. Sam rynek farmaceutyczny w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, więc jest to idealna okazja dołączenia do naszego zespołu i zdobycia bądź rozwinięcia cennego doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy