Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny Consumer Health

P&G HEALTH POLAND SP ZOO

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC, budowania wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – farmaceutami.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego

  • doświadczenia w sprzedaży w branży farmaceutycznej

  • zorientowania na rezultaty

  • wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych

  • dyspozycyjności

  • własnej wysokiej motywacji do samorozwoju

  • biegłej obsługi pakietu MS Office

  • prawo jazdy

To oferujemy

W P&G dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialności każdego pracownika. Cenimy osoby przedsiębiorcze, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu. Jeśli jesteś ciekawy świata, dołącz do nas!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

Dołącz do P&G – międzynarodowej firmy posiadającej takie marki jak Gillette, Always, Pampers, Ariel oraz Vicks, Nasivin, Femibion i wiele innych!

Obecnie rozwijamy nasz zespół pracujący w dziale Health, skupionym wokół promocji i sprzedaży leków bez recepty. Sam rynek farmaceutyczny w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, więc jest to idealna okazja dołączenia do naszego zespołu i zdobycia bądź rozwinięcia cennego doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy