Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel farmaceutyczny do Działu Franczyzy Aptecznej

Grupa Nowa Farmacja Sp z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów - monitorowanie rynku
  • obsługa klientów
  • realizacja celów biznesowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności interpersonalne
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w branży handlowej czy farmaceutycznej

To oferujemy

  • szkolenie i wdrożenie dla osób niezwiązanych z branżą apteczną,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do okularów
  • bony świateczne

Grupa Nowa Farmacja Sp z o.o.

Grupa Nowa Farmacja to jedna z największych sieci aptek, której historia zaczęła się w 2006r. Obecnie Grupa posiada ponad 140 aptek własnych i franczyzowych we wszystkich regionach Polski oraz aptekę internetową. Pasja, wiedza i doświadczenia pozwoliły na zbudowanie silnej marki dziś kojarzonej z profesjonalną obsługą i atrakcyjną ceną. Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów handlowców. Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

Przedstawiciel farmaceutyczny do Działu Franczyzy Aptecznej, lubelskie