Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

MBD TOMASZ DRABIK, TOMASZ BIELEC sp.j.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży zaopatrzenia medycznego.

Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres zadań na proponowanym stanowisku:

  • Realizowanie planów sprzedażowych, dystrybucyjnych i marketingowych na podległym terenie
  • Sprzedaż i promocję produktów z portfolio firmy
  • Rozwój firmy na powierzonym obszarze
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz monitorowanie konkurencji

Oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta jako przedstawiciel farmaceutyczny (dodatkowym atutem będzie znajomość branży opatrunków medycznych)
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy i działania pod presją czasu
  • Nastawienie na realizację celów oraz silna motywacja do działania
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz dobrej znajomości obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań
  • Narzędzia wspierające realizację powierzonych zadań
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i bardzo korzystny system premiowy (stała podstawa, prowizja ze sprzedaży),
  • Przyjazną atmosferę w środowisku opartym na jasnych zasadach,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód służbowy wraz z niezbędnymi narzędziami pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne