Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Boni Fratres Pharmaceutical Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem polska firma farmaceutyczna działająca na rynku preparatów bez recepty pochodzenia naturalnego poszukuje Pracownika na stanowisko: Przedstawiciel farmaceutyczny.

Opis Stanowiska:

  • współpraca z aptekami indywidualnymi oraz sklepami zielarskimi,
  • promocja i sprzedaż produktów Firmy w Aptekach,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • prowadzenie prezentacji dla klientów,
  • stałe monitorowanie rynku pod względem konkurencji, trendów, potrzeb klientów,
  • planowanie, codzienna realizacja zadań, regularne raportowanie,
  • budowanie relacji oraz pozytywnego wizerunku firmy u kluczowych partnerów handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa, kreatywność, zaangażowanie w realizacji celów,
  • ważne prawo jazdy,
  • doświadczenie w promocji do aptek i sieci aptecznych preparatów farmaceutycznych naturalnego pochodzenia będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,
  • korzystne warunki zatrudnienia,
  • możliwość doskonalenia kompetencji i rozwój,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • szansę udziału w tworzeniu sukcesu rynkowego w kategorii produktów naturalnych z wieloletnią tradycją.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Osobom uczestniczącym w procesie rekrutacji zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy