Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Pharmadot

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedaży produktów na podległym regionie

  • Promocja produktów wśród farmaceutów i lekarzy

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

  • Współpraca z aptekami, sieciami aptek, hurtowniami

  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na targach i konferencjach

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność sprzedaży do aptek i hurtowni farmaceutycznych

  • Zdolności negocjacyjne i prezentacyjne

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do wykonywania pracy w terenie

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie farmaceutycznej

  • Rozwój zawodowy

  • Pracę w miłym i doświadczonym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)