Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel farmaceutyczny ds. kluczowych klientów

MedezinO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy u kluczowych partnerów handlowych
  • realizacja założonych planów sprzedaży do sieci aptecznych oraz aptek indywidualnych
  • prowadzenie procesów sprzedażowych importu równoległego (negocjacje, ofertowanie)
  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej
  • pozyskiwanie do współpracy klientów oraz dbanie o relacje już istniejące
  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub doświadczenie w telemarketingu farmaceutycznym - warunek konieczny
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • posiadanie kompetencji w zakresie analizy danych
  • samodzielne, dobre planowanie czasu pracy i wyznaczanie priorytetów
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel
  • prawo jazdy kat. B (ważne i nieobciążone)
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • doświadczenie w sprzedaży importu równoległego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + premia)
  • praca w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - system szkoleń wewnętrznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • inicjatywy dobroczynne
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • ubezpieczenie lekowe
  • szczepienia przeciwko grypie
  • inne

Medezin sp. z o.o. - spółka należąca do Pelion SA*, zajmująca się dystrybucją farmaceutyczną jak i importem produktów leczniczych oraz ich wytwarzaniem.

Pelion SA* to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Przedstawiciel farmaceutyczny ds. kluczowych klientów, Katowice