Oferta pracy

Przedstawiciel farmaceutyczny ds. kluczowych klientów

Pharmapoint SA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy u kluczowych partnerów handlowych

  • realizacja założonych planów sprzedaży do sieci aptecznych oraz aptek indywidualnych

  • prowadzenie procesów sprzedażowych importu równoległego (negocjacje, ofertowanie)

  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej

  • pozyskiwanie do współpracy klientów oraz dbanie o relacje już istniejące relacje

  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego - warunek konieczny

  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami

  • posiadanie kompetencji w zakresie analizy danych

  • samodzielne, dobre planowanie czasu pracy i wyznaczanie priorytetów

  • konsekwencja w realizacji założonych celów

  • znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel

  • prawo jazdy kat. B (ważne i nieobciążone)

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • doświadczenie w sprzedaży importu równoległego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + premia)

  • praca w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - system szkoleń wewnętrznych

  • program prywatnej opieki medycznej Lux Med

  • dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • szczepienia przeciwko grypie

Pharmapoint SA - spółka należąca do Pelion SA*, oferująca pełny zakres usług logistyczno-dystrybucyjnych i marketingowo-sprzedażowych.

Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Przewiń do profilu firmy