Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • Olsztyn, Ełk, Giżycko, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja RB Health to portfolio znanych marek: Enfamil, Nurofen, Strepsils, Durex, Scholl, Veet, Dettol, Gaviscon i Nutramigen.

    Obecnie do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Główne miasta: Olsztyn, Ostrołęka, Ełk, Giżycko

    Zakres obowiązków:

    • realizacja polityki i wyznaczonych celów sprzedażowych na powierzonym terenie
    • budowa silnej pozycji firmy Reckitt Benckiser na rynku, między innymi poprzez utrzymanie najwyższych standardów pracy
    • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego / farmaceutycznego
    • wyższego wykształcenia
    • gotowości do podróżowania i aktualne prawo jazdy kat. B
    • silnej motywacji do pracy
    • komunikatywności
    • operatywności oraz pełnej dyspozycji
    • nastawienia na osiąganie celów
    • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • mobilność na terenie całego kraju będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
    • samochód i telefon służbowy
    • pakiet socjalny, opiekę medyczną