Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Przedstawiciel Farmaceutyczny

GRUPA NEUCA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o rozwój biznesu klienta poprzez utrzymanie optymalnej dostępności produktów Synoptis Pharma w aptekach na terenie woj. pomorskiego oraz północna część woj. kujawsko-pomorskiego (powiaty świecki oraz tucholski)​,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • realizację planów sprzedażowych: ilościowych i jakościowych,

  • wizualizację, rekomendację i prezentację preparatów,

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki Synoptis Pharma wśród farmaceutów,

  • zbieranie informacji zwrotnej z rynku.

Nasze wymagania

  • To stanowisko jest dla Ciebie jeśli już wcześniej pracowałeś w sprzedaży i czujesz, że to Twój żywioł,

  • cenisz sobie swobodę działania i wzajemne zaufanie - jesteś szefem na swoim terenie!

  • jesteś dobry w budowaniu długofalowych relacji,

  • lubisz zdobywać wiedzę i dzielić się nią ze swoimi klientami,

  • zależy Ci na satysfakcji klienta, potrafisz z uwagą słuchać informacji zwrotnych i dbać o potrzeby,

  • jesteś nastawiony na cel i masz dużo wewnętrznej motywacji do działania.

To oferujemy

  • atmosfera motywująca do działania - pasuje do nas powiedzenie, że jesteśmy profesjonalni, ale nieformalni :)

  • możliwość udziału w dodatkowych akcjach dla najlepszych - nagrody kwartalne i roczne, nagrody zespołowe, wycieczka zagraniczna,

  • rzetelne wdrożenie, po którym będziesz czuł się pewnie w codziennej pracy. Nie chcemy rzucać Cię na głęboką wodę - zaprosimy Cię na przemyślaną, zaplanowaną i dobrze zorganizowaną adaptację,

  • możliwość rozwoju osobistego - szkolenia wewnętrzne i praca z trenerem sprzedaży,

  • nowoczesny sprzęt do codziennej pracy - smartfon, laptop i samochód służbowy,

  • platforma kafeteryjna, w ramach której dobierzesz najlepsze dla siebie benefity,

  • kilka dat do zanotowania w kalendarzu - wyjazdy integracyjne, konferencje, gale farmaceutyczne, pikniki,

  • środowisko pracy doceniane przez pracowników,

  • stabilna firma od ponad 30 lat działająca na rynku ochrony zdrowia i największa spółka giełdowa w województwie kujawsko-pomorskim notowana na WIG40.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • i wiele innych...

GRUPA NEUCA

Synoptis Pharma, spółka będąca częścią Grupy NEUCA, to prężnie rozwijający się producent leków, suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków. Obecność w wielu kategoriach terapeutycznych oraz skuteczność w procesie komercjalizacji marek zapewnia Nam stałą pozycję na liście TOP 20 producentów na krajowym rynku farmaceutycznym.

Zobacz nasze portfolio: synoptispharma.pl

Przewiń do profilu firmy