Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EkaMedica Spółka z o.o. Sp. k.

    Spółka EkaMedica zajmująca się produkcją i dystrybucją soków naturalnych, suplementów diety
    oraz środków spożywczych, związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    OBOWIĄZKI:

    • promocja produktów Firmy w aptekach na powierzonym terenie,
    • realizacja celów sprzedażowych,
    • pozyskiwanie nowych Klientów,
    • dbanie o wizerunek i portfolio firmy w punktach sprzedaży,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
    • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie min. średnie,
    • dobra znajomość rynku farmaceutycznego ( apteki, sieci, grupy zakupowe)  na powierzonym terenie,
    • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego,
    • mile widziana własna baza klientów,
    • dobra organizacja pracy i systematyczność,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników pracy (premia miesięczna),
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet),
    • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
    • dobrą atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 - Dz. U. Nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.