Oferta pracy

Przedstawiciel farmaceutyczny

Polski Lek S.A.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku przyczyni się do wzrostu i budowania sukcesu linii medycznej, powstałej w związku z rozwojem firmy Polski Lek, poprzez:

• realizację strategii promocji preparatów Polski Lek S.A – takich marek jak Omegamed, Entitis, Pedicetamol, Actiferol

• nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem farmaceutycznym na wybranym terenie

• edukację środowiska farmaceutycznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem farmaceutycznym

  • wysokie standardy etyczne i kultura osobista

  • łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzanych zadań

  • nastawienie na realizację celów

  • prawo jazdy kategorii "B" i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

Firma Polski Lek S.A., spółka należąca do Maspex, jest producentem nowoczesnych i bezpiecznych suplementów diety, obecny na rynku od 2000 roku.

Przewiń do profilu firmy