Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel farmaceutyczny - Key Account Manager

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hurtownia leków weterynaryjnych  Ravet  Sp. z o.o. z Wrocławia poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Wymagania:

    • udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie i sukcesy w pracy na podobnym stanowisku,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży weterynaryjnej lub farmaceutycznej,
    • wykształcenie wyższe, mile widziane: weterynaria, rolnictwo, zootechnika lub marketing i zarządzanie,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
    • zorientowanie na osiąganie założonych celów,
    • samodzielność i wysoka motywacja osobista,
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość w realizacji zadań,
    • znajomość  pakietu MS Office,
    • czynne prawo jazdy kategorii B.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedażowych,
    • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
    • przygotowanie ofert handlowych oraz dokumentacji, w tym udział w przetargach,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • bieżąca analiza sytuacji rynkowej,
    • reprezentowanie firmy na imprezach branżowych,
    • planowanie i raportowanie.

    Firma oferuje:

    • możliwość awansu zawodowego,
    • szkolenia zagraniczne,
    • dużą samodzielność,
    • stabilną pracę w dynamicznym zespole,
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania do dnia 30 kwietnia 2019 r.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

    Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ravet sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn.29-08-1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883)”