Przedstawiciel farmaceutyczny

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja aktywności marketingowych w celu realizacji planów

  • prezentacja Firmy i jej produktów na jak najwyższym poziomie

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami (środowisko farmaceutów)

  • stałe monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziany profil medyczny/farmaceutyczny)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji

  • wysoka orientacja na realizację celów, zaangażowania

  • prawo jazdy (kat B)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie