Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny - Koordynator Regionalny

MiralexO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w realizacji strategii i budowaniu wizerunku marek firmy;

  • Promocję preparatów z portfolio medycznego firmy wśród środowiska farmaceutycznego oraz sprzedaż apteczną promowanych preparatów;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów w środowisku farmaceutycznym na swoim terenie;

  • Koordynowanie pracy i coaching Przedstawicieli Farmaceutycznych na pozostałych terenach (4 regiony);

  • Rekrutacja i szkolenia wstępne nowych Przedstawicieli Farmaceutycznych;

  • Przeprowadzanie szkoleń dla farmaceutów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość rynku – warunek konieczny;

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów w środowisku farmaceutycznym;

  • Doświadczenie w koordynowaniu zespołem sprzedażowym;

  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzania prezentacji produktów;

  • Wysoką kulturę osobistą.

To oferujemy

  • Elastyczne warunki współpracy (umowa o pracę, umowa o współpracy)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + miesięczna premia za sprzedaż preparatów w aptekach (adekwatna do wyników sprzedażowych) + premia uznaniowa;

  • Konkursy sprzedażowe;

  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, tablet, smartfon

  • Ciekawy pakiet socjalny – min. Multisport, premie świąteczne, opieka medyczna;

  • Możliwość rozwoju – Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • Ciekawą i stabilną pracę ze znanymi produktami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Miralex

Miralex Sp. z o. o. to stabilna polska firma farmaceutyczna, która od

30 lat skutecznie działa na rynku medycznym w Polsce (www.miralex.pl).

W swojej ofercie posiadamy preparaty własne, jaki i preparaty znanych producentów zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

Rekrutacja składa się z 3 etapów

I etap - ankieta mailowa

II etap - spotkanie online

III etap – spotkanie połączone z prezentacją produktu w Biurze Handlowym w Poznaniu.