Oferta pracy

Przedstawiciel farmaceutyczny

QUEISSER PHARMA POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Queisser Pharma prowadzi działalność w 60 państwach na całym świecie, a główna siedziba znajduje się w Niemczech. Od dziesiątek lat firma Queisser Pharma wraz z jej wiodącymi markami Doppelherz i Protefix, jest symbolem troski i dbałości o zdrowie.

Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Produkujemy szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością spełniając najbardziej rygorystyczne normy ciesząc się dużym zaufaniem klientów. Za nasz cel uważamy rozpoznawanie aktualnych potrzeb naszych klientów i dostosowywanie się do nich.

W związku z dynamicznym rozwojem działu poszukujemy osoby godnej zaufania na teren woj. małopolskiego i okolic (preferowane miejsce zamieszkania Kraków).

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Budowanie świadomości marek wśród farmaceutów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwój kanałów dystrybucji
  • Analiza rynku i potencjału partnerów biznesowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum roku doświadczenia w sprzedaży w branży farmaceutycznej lub FMCG
  • Doświadczenia w budowaniu dystrybucji nowych produktów
  • Zaangażowania oraz silnej orientacji na wynik
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Wiedzy na temat rynku
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie farmaceutycznej o wysokiej renomie w Polsce i na świecie
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Queisser Pharma Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul.  Domaniewskiej 39, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000685744 (dalej jako: „Spółka”).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy