Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów,

  • aktywna sprzedaż produktów firmy w aptekach,

  • tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji interpersonalnych,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym,

  • współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym zgodnie z założeniami firmy,

  • reprezentowanie firmy podczas targów, eventów i innych imprez,

  • współpraca z działem marketingu w zakresie organizacji akcji promocyjnych i eventów dla klientów.

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy Przedstawiciela Farmaceutycznego,

  • orientacja na wyniki

  • kreatywność w realizacji powierzanych zadań,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji interpersonalnych,

  • dyspozycyjność, silna motywacja, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

  • Poszukujemy osoby:

  • lubiącej wyzwania i nastawionej na osiąganie wyznaczonych celów,

  • ambitnej, samodzielnej i spontanicznej,

  • potrafiącej zidentyfikować potrzeby Klientów oraz rozwijać ich potencjał,

  • potrafiącej budować długofalowe relacje biznesowe.

To oferujemy

  • pakiet szkoleń niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań: samochód służbowy, telefon, laptop.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa