Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Bausch Health Poland Sp z.o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Teren pracy: Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Myślenice
  • kontakty z farmaceutami i aktywną sprzedaż naszych preparatów (Rx i OTC) do aptek indywidualnych oraz mniejszych lokalnych sieci aptecznych,
  • budowanie marki Bausch Health oraz nowej jakości na rynku,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad Prawa Farmaceutycznego,
  • prowadzenie edukacji zdrowotnej i organizowanie seminariów o produktach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej poparte udokumentowanymi sukcesami (wymóg konieczny) i/lub doświadczenie w sprzedaży w dziale aptecznym,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i inicjatywa w działaniu,
  • otwartość i tolerancja na bardzo dynamiczne środowisko pracy,
  • umiejętność budowania relacji,
  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie farmaceutycznym,
  • profesjonalne szkolenia,
  • pełną wyzwań satysfakcjonującą pracę,
  • prywatna opieka medyczna, kafeteria MyBenefit, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, paczki świąteczne dla dzieci,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), iPAD, telefon służbowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Bausch Health Poland Sp z.o.o.

Bausch Health Poland jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz sprzętu medycznego. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

21 000 naszych pracowników łączy misja poprawy ludzkiego życia poprzez zaangażowanie w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia.

Przedstawiciel Farmaceutyczny, Kraków