Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Oleofarm sp. z o. o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie

  • Rozwój i obsługa lokalnych sieci aptek

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

  • Podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu

  • Negocjacje długoterminowych warunków handlowych

  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • Wysoką motywację oraz profesjonalne podejście do pracy

  • Orientację na osiąganie celów

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wykształcenie wyższe

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Zdolność efektywnego działania pod presją czasu

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie cieszącej się zaufaniem Klientów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premię

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy

  • Samodzielność w działaniach

  • Pracę w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance

  • Dobre narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Zgrany i ambitny zespół

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

Oleofarm sp. z o. o.

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy