Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Diagnosis S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym zgodnie z założeniami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji
  • Nastawienie na osiąganie celów i świadomość biznesowa
  • Wiedza i umiejętność z zakresu technik sprzedaży
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym i nastawionym na sukces zespole
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.

Firma DIAGNOSIS S.A. jest producentem testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz wyłącznym dystrybutorem produktów marki Equalan Pharma Europe na terenie Polski.

Przedstawiciel Farmaceutyczny, kujawsko-pomorskie