Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Farmaceutyczny

RANBAXY (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja i dystrybucja produktów firmy w aptekach, zgodnie ze strategią firmy,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu,
  • bieżącą analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w sprzedaży,
  • samodzielność i gotowość do ponoszenia odpowiedzialności za wyniki sprzedaży,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • ważne prawo jazdy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • opieka medyczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

RANBAXY (Poland) Sp. z o.o.

Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu SUNPHARMA, który jest obecny na rynkach ogólnoświatowych. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad 30 000 osób w 150 krajach na całym świecie. Jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym 20 lat. Nasze leki zyskały uznanie wielu profesjonalistów i pacjentów. Naszą misją jest umożliwienie lepszego dostępu do złożonych produktów na całym świecie. Naszym celem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów.

Przedstawiciel Farmaceutyczny, kujawsko-pomorskie