Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

SIROWA POLAND Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii promocyjnej w aptekach na podległym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami sprzedażowymi

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z farmaceutami oraz właścicielami i koordynatorami aptek

  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności

  • Podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • Silne zorientowanie na realizację wyników sprzedażowych

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji

  • Wynagrodzenie stałe wraz z motywacyjnym systemem premiowym

  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Opiekę medyczną

O nas

Grupa SIROWA to ponad 20 lat doświadczeń na rynku europejskim. Firma ma siedzibę w Niemczech i od wielu lat działa także w Polsce, Finlandii, Estonii, na Łotwie i Litwie. Specjalizuje się w dystrybucji farmaceutyków, sprzętu medycznego, perfum oraz w produktach i usługach stomatologicznych.

SIROWA Pharma w Polsce to dystrybutor uznanych przez miliony konsumentów preparatów aptecznych, produkowanych przez renomowane firmy farmaceutyczne z Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Szwecji oraz USA. Realizując strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim, poszukujemy dynamicznych i ambitnych kandydatów na stanowisko: