Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Natur Produkt ZdrovitO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Wprowadzanie na rynek farmaceutyczny nowych produktów Natur Produkt Zdrovit,
  • Utrzymanie i budowanie trwałych relacji z farmaceutami na powierzonym terenie,
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,
  • Prowadzenie i organizacja szkoleń produktowych w aptekach,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zgodnie ze standardami firmy,
  • Obszar pracy (główne miasta): Włocławek, Toruń, Żuromin, Sochaczew, Brodnica.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej (sprzedaży leków OTC i suplementów diety) lub FMCG,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu Ms Office.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Sagra/Emigo,
  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
  • Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet,
  • Opiekę medyczną, Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Natur Produkt Zdrovit

Firma Natur Produkt Zdrovit już ponad dwadzieścia lat uczestniczy w rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego. Sukces zawdzięczamy determinacji w poszukiwaniu preparatów innowacyjnych, o sprawdzonym działaniu i tylko takich, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Przedstawiciel Farmaceutyczny, kujawsko-pomorskie