Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Marinex International Sp.z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Współpraca naukowo-handlowa z aptekami i innymi podmiotami opieki zdrowotnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne lub biologiczne,

  • Znajomość rynku farmaceutycznego,

  • Wysokie kompetencje interpersonalne oparte na dobrej komunikacji i bezkonfliktowości,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, kreatywność,

  • Mobilność (praca wiąże się także z wyjazdami służbowymi),

  • Silna motywacja do osiągania założonych celów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole,

  • Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym adekwatnym do wyników,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwój zawodowy dzięki programom szkoleniowym,

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Firma Marinex International sp. z o.o. od ponad 23 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą naturalnych preparatów z kategorii fsmp i suplementów diety tworzonych na bazie olejów rybich oraz badaniami naukowymi nad efektami odżywiania organizmu człowieka zgodnego z genetyką i fizjologią.

Przewiń do profilu firmy