Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1665 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 02.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Vitabalans jest fińską, prywatną spółką farmaceutyczną, założoną w 1980 roku. Firma w swojej ofercie posiada leki bez recepty, suplementy diety, wyroby medyczne i leki na receptę. Sprzedaż i promocja poza rynkiem fińskim, realizowana jest także w krajach europejskich oraz na rynkach azjatyckich. Firma poprzez dynamiczne wprowadzanie nowych produktów, dąży do zaspokajania stale rosnących oczekiwań rynkowych.

    Opis stanowiska:

    • Promocja i sprzedaż produktów na rynku farmaceutycznym
    • Promocja leków wśród lekarzy
    • Współpraca z hurtowniami farmaceutycznymi
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami handlowymi
    • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
    Wymagania:

    • Doświadczenie we współpracy z aptekami  – warunek niezbędny
    • Doświadczenie w promocji leków do lekarzy będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość lokalnego rynku farmaceutycznego
    • Wykształcenie wyższe
    • Zdolności interpersonalne i umiejętności sprzedażowe
    •  Zorientowanie na wyniki, postawa proaktywna
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
    • Ważne prawo jazdy kat.B
    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę, prowizję od sprzedaży i system premiowy
    • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia do pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.