Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

NAOSO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeśli uwielbiasz kosmetyki, a sprzedaż nie ma dla Ciebie tajemnic.

Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem z zespołem, który pamięta o tym, że praca to także przyjemność.

Dołącz do NAOS Poland jako Przedstawiciel Farmaceutyczny

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Wykształcenie w kierunku kosmetologii będzie dodatkowym atutem

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

  • Konsekwencja w dążeniu do celu

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

  • Silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo

  • Niezbędne narzędzia do pracy na powierzonym stanowisku

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy

  • Benefity pozapłacowe zależne od stażu pracy (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

NAOS

NAOS Poland jest liderem na rynku dermokosmetyków, zapewniającym kompleksowe rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry. W swoim portfolio posiada dwie marki: Bioderma i Institut Esthederm aktywnie działając nie tylko na problemy skóry ale także opóźniając procesy starzenia się skóry.

Przewiń do profilu firmy