Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel farmaceutyczny

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MYVITA sp. z o.o.

    Myvita - jest wiodącą marką z segmentu zdrowej żywności oraz suplementów diety. Współpracujemy ze sklepami ze zdrową żywnością, sklepami zielarskimi oraz aptekami. Od momentu założenia w 2010 roku naszym główną ideą jest poprawianie komfortu życia, dzięki dostarczaniu odpowiednich produktów uzupełniających organizm w naturalne składniki. Produkujemy żywność oraz suplementy diety o zbilansowanych składach w możliwie najlepszych i najczystszych formach.

    Poszukujemy osób chcących nawiązać z nami współpracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie promocji i dystrybucji produktów firmy w aptekach, sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością na określonym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami sprzedażowym,
    • zdobywanie nowych odbiorców oraz dbanie o aktualnie współpracujących,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla odbiorców,
    • bieżąca analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności,
    • podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu.

    Wymagania:

    • łatwości budowania i utrzymywania relacji,
    • samodzielności i dużej kreatywność,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • dbałości o wizerunek firmy i powierzone mienie.
    Oferujemy:
    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wysokie wynagrodzenie,
    • samochód służbowy również do użytku prywatnego,
    • pozostałe narzędzia niezbędne do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Myvita Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Myvita Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy przy ul. Nowodworskiej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.