Przedstawiciel Farmaceutyczny (Malopolska- Rózne Rejony)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Przedstawiciel Farmaceutyczny (malopolska- rózne rejony)
    Kraków 31836/001

    Prowadzenie skutecznej promocji leków OTC i kilku dodatkowych marek RX(nierefundowanych) wśród farmaceutów.

    Informacje o kliencie

    Szukamy doświadczonych przedstawicieli farmaceutycznych w województwie małopolskim. Praca na ternie Krakowa, lub, Nowego Sącza i Zakopanego.

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży.
    • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z przedstawicielami środowiska aptecznego.
    • Aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych.
    • Edukacja Personelu Apteki.
    • Udział w szkoleniach firmowych, oraz spotkaniach regionalnych i/ogólnopolskich.

    Profil kandydata

    • Minimum roczne doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.
    • Zorientowanie na wynik.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Zaawansowane umiejętności interpersonalne, negocjacyjne.
    • Bardzo dobra wiedza dotycząca zagadnień: rynku farmaceutycznego, problemów terapeutycznych, leków.
    • Ważne prawo jazdy.

    Oferujemy

    • Umowę o pracę.
    • Prace z rozpoznawalną marką.
    • Atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowe (pionowo i poziomo) w dużej strukturze globalnej firmy.
    • Bogaty pakiet benefitów.
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców