Oferta pracy

Przedstawiciel farmaceutyczny

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE TOMASZ ŁYSOŃ SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego.

Długoletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej pozwoliło w pełni wykorzystać dobroczynne działanie produktów pszczelich w kosmetyce. Miód to jeden z najważniejszych produktów naturalnych w naszej ofercie .

Budujemy sukces naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, jakie niosą naturalne produkty. Dostarczamy naszym odbiorcom wysokiej jakości wyroby z udziałem miodu, pyłku kwiatowego oraz propolisu.

Prowadzimy prace w obrębie własnej komórki badawczo rozwojowej oraz korzystamy z usług wyspecjalizowanych jednostek badawczych. Wszystkie produkty marki Łysoń wytwarzane są według tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów, z zachowaniem najwyższej jakości.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w aptekach.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów dermokosmetycznych.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania bardzo dobrych kontaktów z Klientami
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiara w siebie
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Twoimi zadaniami będą:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój rynku farmaceutycznego
  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Szkolenie merytoryczne Klientów

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzebniezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sułkowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 0000384597, REGON 121516572.

Informujemy, iż posiada Pani/Pan prawo do:

Dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w innym celu lub wobec przekazywania Pani/Pana danych osobowych innemu administratorowi danych; uzyskania wyczerpującej informacji dot.: występowania Pani/Pana danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby, celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze; stanu od kiedy przetwarza się Pani/Pana dane w zbiorze; ewentualnym źródle pozyskania danych; udostępniania Pani/Pana danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem, podmiotom upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz w celu wykonania zawartej umowy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy