Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek
    oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

    Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Region: mazowieckie
    PF/09/2018/mazowieckie

    Zakres zadań na tym stanowisku:

    • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
    • Rozwój i obsługa lokalnych sieciach aptek
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
    • Negocjacje długoterminowych warunków handlowych
    • Monitorowanie działań konkurencji.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe min 1 rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Zorganizowanie, zorientowanie na cel
    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Efektywne działanie pod presją czasu
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość podległego rynku aptecznego i sieci aptecznych
    • Bardzo dobra znajomość topografii podległego terenu

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe+ atrakcyjne warunki premiowe
    • Rozwój zawodowy w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku
    • Niekorporacyjne środowisko pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pracę w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance
    • Niezbędne narzędzia pracy: Samochód służbowy, telefon, laptop
    • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected],

    Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.