Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Aristo Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych w aptekach i sieciach aptecznych

  • Analiza sprzedaży własnej oraz konkurencji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego

  • Umiejętności sprzedażowe i analityczne

  • Udokumentowane sukcesy w realizacji celów sprzedażowych

  • Motywacja i samodzielność do osiągania wysokich wyników

  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji promocyjnych i sprzedażowych

  • Otwarty system premiowy

  • Samochód, telefon

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą farmaceutyczną działającą od 2005 r. Leki AXXON przez wiele lat stosowania zyskały zaufanie lekarzy specjalistów i pacjentów dzięki wysokiej jakości, o którą dbamy od pierwszych etapów produkcji. Rozwój firmy oparty jest o wprowadzanie każdego roku nowych preparatów z zakresu dermatologii, ginekologii, urologii, psychiatrii i neurologii oraz medycyny rodzinnej. Dzięki nowocześnie wyposażonym laboratoriom AXXON, wykwalifikowany zespół działu R&D opracowuje receptury nowych formulacji.

Przewiń do profilu firmy