Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Hexanova Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • praca z aptekami

  • prowadzenie szkoleń i wykładów dla farmaceutów

  • promowanie produktów firmy oraz odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

  • budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z aptekami na podległym terenie

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w handlu lub sprzedaży bezpośredniej (FMGC lub farmacja)

  • otwartość na edukację i naukę związaną z medycyną i farmacją

  • dyspozycyjność, komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • umiejętność współpracy z zespołem oraz obowiązkowość

  • wyższe wykształcenie

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w firmie ukierunkowanej na produkty innowacyjne,

  • pracę w dynamicznym zespole medycznym,

  • rozwój przez edukację i szkolenia wewnętrzne,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy,

  • stabilna forma zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Poszukujemy osób:

  • ambitnych, chcących się uczyć i rozwijać na rynku farmaceutycznym

  • chcących podjąć nowe wyzwania

  • obowiązkowych, które chcą się zaangażować

  • zorientowanych na realizację założonych celów

Polska firma farmaceutyczna Hexanova® poszukuje przedstawicieli farmaceutycznych do edukacji i promocji produktów w aptekach na terenie całego kraju. Nasze produkty są cenione i zalecane przez specjalistów w dziedziny ginekologii, chirurgii i proktologii.

Przewiń do profilu firmy