Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel farmaceutyczny-medyczny

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DermaProfil® Sp. z o.o., firma o profilu dermatologicznym, od 6 lat obecna na polskim rynku,
    poszukuje ambitnych, dyspozycyjnych i zaangażowanych osób z doświadczeniem na stanowisko:

    woj. zachodniopomorskie

    Zadania:

    • sprzedaż i promocja marek własnych (apteki, sieci apteczne) wsparta systematycznymi wizytami u lekarzy dermatologów/pediatrów na terenie dwóch województw
    • bieżące raportowanie wyników pracy i realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • systematyczne pozyskiwanie nowych, atrakcyjnych potencjałowo aptek,
    • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z farmaceutami i lekarzami dermatologami/pediatrami,
    • dbanie o wizerunek firmy, działanie zgodne z najwyższymi standardami etyki biznesowej.

    Poszukujemy osób:

    • z minimum 2 letnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej,
    • z sukcesami sprzedażowymi (mierzalne/udokumentowane będą dodatkowym atutem),
    • z wyższym wykształceniem (kierunkowe będzie dodatkowym atutem),
    • posiadających umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
    • z wysoką motywacją do realizacji celów sprzedażowych,
    • zaangażowanych w powierzone obowiązki i konsekwentnych w działaniu
    • posiadających czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijających się, nowoczesnych strukturach, z uznanymi produktami na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (kwota podstawowa + premia jakościowa + odsprzedaż),
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
    • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności,
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon, POSM
    • szkolenie merytoryczne i wsparcie managera,
    • pracę w przyjaznej atmosferze.
    Poszukujemy osób gotowych podjąć współpracę na zasadach działalności gospodarczej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DermaProfil Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DermaProfil Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.