Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Experter sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i rozwijanie sprzedaży produktów firmy na określonym terenie,

  • kontakty z farmaceutami i aktywna sprzedaż naszych preparatów (Rx i OTC) do aptek indywidualnych oraz mniejszych sieci aptecznych,

  • dbanie o ekspozycję produktów w aptekach,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym,

  • analiza sprzedaży konkurencji oraz własnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej poparte udokumentowanymi sukcesami,

  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i wyciągania wniosków,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i inicjatywa w działaniu,

  • otwartość i tolerancja na bardzo dynamiczne środowisko pracy,

  • umiejętność budowania relacji,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet medyczny i socjalny,

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, iPad).

O nas

W związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy dla naszego Klienta, dużej firmy farmaceutycznej i właściciela wielu znanych marek osób na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego.