Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dystrybutor dermokosmetyków do pielęgnacji włosów sprzedawanych jedynie w aptekach prowadzi rekrutację osoby na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Farmaceutycznego.

    Region: opolskie

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów
    • promocja i szkolenia z produktów
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • realizacja planów sprzedaży

    Poszukujemy osób:

    • z minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży kosmetyków do aptek
    • gtowych na min 55 wizyt i 2 szkolenia tygodniowo w aptekach
    • gotowych do pracy na 2 lub 3 województwach
    • z prawem jazdy kat. B, przyzwyczajonych do robienia dużych mięsięcznych przebiegów
    • ze znajomość lokalnego rynku
    • samodzielnych, zaangażowanych i z dobrą organizacją pracy
    • posiadających umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    Które ponadto są osobami:
    • zaangażowanymi, utożsamiającymi się z firmą, marką i produktami
    • umiejącymi współpracować w zespole
    • z pozytywną energią

    Oferujemy:

    • pracę z produktami o bardzo wysokiej skuteczności i bardzo dobrych opiniach farmaceutów (Najczęściej polecana marka do pielęgnacji włosów przez Farmaceutów w Polsce w 2016 wg badania w Podręcznik Farmaceuty 2016")
    • CRM na smartphone z bazą aptek
    • samochód, smartphone, laptop, kuferek na szkolenia
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w oparciu o działalność
    • wynagrodzenie podstawowe + prowizję
    • pracę w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej