Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    A&D Pharma Poland Sp. z o.o.
    międzynarodowa firma działająca na polskim rynku farmaceutycznym.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    woj. opolskie

    Obowiązki:
    • prowadzenie aktywnej działalności na rynku aptecznym,
    • odpowiedzialność za realizowane plany sprzedaży,
    • dbanie o dobry wizerunek firmy,
    • utrzymywanie kontaktów ze środowiskiem farmaceutycznym,
    • organizowanie prezentacji i uczestnictwo w konferencjach.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne będzie atutem),
    • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela w branży farmaceutycznej lub FMCG
    • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • samodzielności w pracy, kreatywności i zaangażowania,
    • prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz system bonusowy,
    • szkolenia,
    • samochód służbowy, telefon komórkowy, notebook
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.