Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Jet Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta – jednego z największych amerykańskich koncernów, prowadzącego na terenie Polski działalność w sektorze farmaceutycznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Prezentacja produktów oraz edukacja pracowników aptek
  • Regularna obsługa aptek na wyznaczonym terenie
  • Cykliczna realizacja planów sprzedaży, przedstawianie programów promocyjnych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym terenie
  • Instalacja materiałów reklamowych, budowanie wizualizacji produktów
  • Realizacja ustalonych zadań
  • Bieżące raportowanie wyników

Oczekiwane kompetencje zawodowe:

  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami i sprzedaży produktów na rynku farmaceutycznym
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela w firmach farmaceutycznych
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność szybiego uczenia się i pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przekazywania wiedzy
  • Umiejętność samoorganizacji i planowania
  • Wysoka kultura osobista
  • Obsługa programów MS EXCEL, Farmaprom, itp.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe (techniki efektywnej sprzedaży, techniki negocjacyjne)
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy dzięki współpracy z liderem na rynku
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer, Ipad
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne