Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Albert Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży diagnostycznej oraz zaopatrzenia medycznego i farmaceutycznego .

Zakres zadań na proponowanym stanowisku:

  • Realizowanie planów sprzedażowych, dystrybucyjnych i marketingowych na podległym terenie,
  • Sprzedaż i promocja produktów z portfolio firmy,
  • Rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz monitorowanie konkurencji.

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta na stanowisku przedstawiciel farmaceutyczny,
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • Umiejętność pracy i działania pod presją czasu,
  • Nastawienie na realizację celów oraz silna motywacja do działania,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań,
  • Przyjazną atmosferę w środowisku opartym na jasnych zasadach,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenia stałe i system premiowy,
  • Samochód służbowy wraz z niezbędnymi narzędziami pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy