Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 23.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pilomax Sp. z o.o.

    Pilomax sp. z o.o. producent dermokosmetyków do włosów marki WAX prowadzi rekrutację na stanowiska Przedstawiciela Farmaceutycznego.

    Wax Pilomax to Najczęściej polecana przez Farmaceutów marka do pielęgnacji włosów w 2016r.
    wg badania Świat Farmacji.

    Opis stanowiska

    • obsługa obecnych Klientów
    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • promocja i szkolenia z produktów firmy
    • realizacja planów sprzedaży
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • minimum roczne doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
    • komunikatywność, brak oporu przed prowadzeniem szkoleń
    • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • gotowość do 3 noclegów miesięcznie poza domem
    • 6 wizyt dziennie, 6 mini szkoleń dziennie i 2 szkolenia między zmianowe tygodniowo
    • mile widziane doświadczenie w pracy z aptekami
    • gotowość na wyzwania!

    Oferujemy:

    • pracę z dermokosmetykami o bardzo wysokiej skuteczności
    • zadaniowy czas pracy-elastyczne godziny
    • praktyczny CRM-Farmaprom
    • bazę stałych Klientów do obsługi na wyłączność
    • Tipo automat, smartphone, laptop, akcesoria firmowe
    • umowę o pracę lub na działalność gospodarczą
    • wynagrodzenie podstawowe + jasnym i stabilny system prowizyjny
    • niekorporacyjny klimat

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Pilomax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.