Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na powierzonym terenie za współpracę z klientami aptecznymi, realizację planów sprzedaży i promocję preparatów firmy.

Nasze wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego (min. licencjat) – warunek konieczny,

• minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela, doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem,

• wysokiej kultury osobistej,

• wysokiej skuteczności działania,

• dyspozycyjności i zaangażowania,

• uczciwości, solidności i kreatywności w pracy,

• wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych,

• samodzielności, ambicji i motywacji do osiągania celów,

• komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,

• aktualnego prawa jazdy kat. B oraz umiejętności obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

Oferujemy:

• umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + atrakcyjny system premiowy),

• duży zakres samodzielności,

• możliwość rozwoju zawodowego w firmie promującej zasady awansu wewnętrznego,

• wysokiej klasy samochód służbowy,

• narzędzia pracy (laptop, tablet , telefon),

• benefity pozapłacowe.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna